O NÁS

Sme občianske združenie 21Games OZ, vytvárajúce herné turnaje pre hráčov na východnom Slovensku. V tejto časti Slovenska sa o turnajoch len počulo, a preto sme založili 21Games snažiace sa vytvoriť hernú komunitu a možnosť rozvíjania e-šport a gaming.

Zámerom našej organizácie je ponúkať, organizovať a zabezpečovať internetovo-športové a rekreačné aktivity pre širokú verejnosť. Tvoríme okrem e-športových turnajov aj meetingy hráčov počítačových hier v tolerantnom a priateľskom prostredí.

Ďalej prednášame o gamingu a šírime celkovú osvetu v oblasti gamingu v tejto často tabuizovanej téme. Podporujeme rozvíjajúce sa tímy a pomáhame im s ich činnosťou na Slovensku rovnako aj iné menšie turnaje v blízkosti nášho okolia. Obrovskú výhodu poskytujeme tak, že turnajov sa môže zúčastniť ktokoľvek, a tým pomôcť začleniť sa mládeži do spoločnosti.

NAŠE ZAČIATKY

Začínali sme na stredných školách ako stredoškoláci. Najprv to boli malé turnaje v triede, potom to pokračovali už medzi triedami v rámci jednej školy a nakoniec sa to posunulo na úroveň, že už to boli akcie tvorené pre viaceré školy, kde študenti mohli medzi sebou súťažit v jednolitvých hrách a odniesť si nejaké ceny, zážitky či nové kamarástsva.

BUDÚCNOSŤ

V prvom rade chceme naďalej prinášať svet e-športu a gamingu medzi čo najviac ľudí a robiť ich štastnými, niečo nové ich naučiť, získať nový zážitok či vyhrať super ceny. Už teraz sa snažíme organizovať aj online ligy, ktoré zasahujú celé Slovensko a Česko. Snažíme si vyberať herné tituly, ktoré nie sú podporované ostatnými organizátormi na CZ/SK scéne. A samozrejme, chceme budovať náš najväčší projekt herno-technologický festival Gamefair, aby každým rokom bol lepší, bohatší na program a zaujaľ viac a viac ľudí.